Golf

 

    Královský Golfový Club Malevil   

18jamkové golfové hřiště v nádherné přírodě. K dispozici je i driving range a putting green. Ke zlepšení vlastní hry můžete využít služeb profesionálního trenéra a cvičitelů mládeže a široké veřejnosti.

Golfový areál Malevil se nachází v blízkosti německých hranic. Kopcovitý ráz krajiny dává resortu i hřišti příjemný vzhled. V areálu najdete veškeré potřebné zázemí pro hru, stejně jako hotel a restauraci. Klub provozuje Ranč Malevil a kromě golfového hřiště tu najdete i koňský ranč a řadu dalších možností vyžití.

Na rozdíl od jiných hřišť poskytuje zázemí zábavu pro celou rodinu, takže hlava rodiny může v klidu hrát golf. Z ostatních aktivit můžete využít lanové centrum, čtyřkolky, paintball, off-roady, squash, 4 bowligové dráhy Brunswick, beach volleyball, vyjížďky na koních, tenis, bazén, dětskou zoo a hřiště, kulečník, ping-pong, saunu, whirpoool, půjčovnu kol,thajské masáže a mnoho dalších. Každé úterý se hraje ZDARMA!!!

Adresa:   Královský Golf Club Malevil
                Heřmanice v Podještědí 280
                50° 47’ 58.9” N, 14° 42’ 46.38” E

               +420 487 762 107
               www.malevil.cz
        

 

  

 

    Golf Janov

Janovské hřiště je ryze přírodního charakteru, při jeho budování bylo využito v maximální míře terénu a okolní krajiny s lesy a loukami.Hřiště má devět jamek a délku k pěti kilometrům, podlouhlé uspořádání nabízí šest kratších a tři dlouhé jamky.

Hned na prvním odpališti, které je ukryto mezi stromy na malé mýtince, na vás dýchne příroda. Jamka je jako par 4, a zpočátku není jasné proč tento par má tak krátká jamka. Vysvětlení je nasnadě, levý dogleg. Další jamky nejsou až na trojku, která má par 5 a délku takřka 500 m, a sedmičku, která se stejnou normou úderů je od zhruba padesát metrů delší.

Celkově působí hřiště velmi příjemně, i když zde budete spíše hrát železy a dlouhé hole necháte být. Ke hřišti patří také driving range, který je kousek od malé klubovničky.

Sídlí zde Klub hráčů golfu České Švýcarsko.

Adresa:   Golfové hřiště
                Janov 233
                407 14 Arnoltice

TEL.:       +420 412 514 334
GSM:       +420 602 445 651
   
E-mail:    golf.khgcs@seznam.cz
Web:       www.golfjanov.cz

 

^